Zdrowie i Medycyna

Internetowa strona tematyczna!

Zdobycze ginekologii plastycznej i laserowej szybkim i bezbolesnym panaceum na wstydliwe problemy Polek

Posted by admin on May - 28 - 2018 with Comments Off on Zdobycze ginekologii plastycznej i laserowej szybkim i bezbolesnym panaceum na wstydliwe problemy Polek
Zdobycze ginekologii plastycznej i laserowej szybkim i bezbolesnym panaceum na wstydliwe problemy Polek
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy sromu lub łechtaczki, masz trudność z osiąganiem satysfakcji w pożyciu erotycznym spowodowany modyfikacjami albo deformacjami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego lub, z powodów subiektywnych, chcesz zmienić wygląd miejsc intymnych – ginekologia plastyczna ma dla wiele propozycji, które w szybki sposób usuną Twoje problemy i wydatnie polepszą komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite polecany bywa w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser jest wykorzystywany też w przypadku wielu innych problemów natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego leczenia i metody jego dostosowania do indywidualnej sprawy uzgadniane są w momencie wstępnej konsultacji ginekologicznej.

Efekty leczenia potrafią przerosnąć założenia, bowiem zapewnia on przywrócenie prawidłowego odczynu pochwy, zwiększa jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie satysfakcji seksualnej oraz redukuje bolączki powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w zasadzie bezbolesna i niezwykle sprawna, Czas gojenia, względem tradycyjnych metod jest bardzo króciutki, a brak komfortu z nim połączony – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg to nie więcej niż kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, który powoduje obkurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – wspiera normalne funkcjonowanie całego układu moczowego.
Rezultatem może być odzyskanie komfortu funkcjonowania jak również psychologicznej trwałości, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Odwiedź:

Wrocław ginekolog

Masz problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, ból w czasie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz coraz większe problemy w odczuwaniu satysfakcji w stosunkach płciowych? Chciałabyś polepszyć estetykę okolic płciowych? Masz problem z akceptacją wyglądu Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w 15 minut może usunąć wszystkie problemy, jakie dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.