kwi - 11 - 2016

Olśniewająca Korea, w którym miejscu tkwi sekret?

Na pewno Korea Południowa to obecnie jeden z najbogatszych krajów na świecie. Choć naturalnie sąsiad Korei Południowej, a więc Korea Północna jest o wiele biedniejszym państwem. Gdzie zatem tkwi ten sekret Koreańczyków z Południa? Na pewno nie jest tak, iż mieszkańcy Korei Południowej są wielokrotnie mądrzejsi, aniżeli Koreańczycy z Północy. Najzwyczajniej w świecie po wojnie, Korea Południowa dostała pomoc od Zachodu, a Korea Północna od Chin i ZSRR. To doskonale pokazuje, iż gdyby przykładowo Polska jednak jakimś cudem nie zostałaby wcielona w łapy Józefa Stalina, żylibyśmy w zamożnym i nowocześniejszym państwie, aniżeli dzisiaj.

Wystarczy porównać Seul – a więc stolicę Korei Południowej z miastami w Korei Północnej. Przepaść jest ogromna, zatem generalnie wszyscy Koreańczycy z Południa doskonale wiedzą, że w najbliższych latach złączenie podzielonych państw jest niemożliwe. W końcu sam aparat urzędniczy w Korei Północnej liczy kilka milionów ludzi. Innym sekretem Korei jest to, iż to bardzo ładny kraj. Chociaż bardzo wielu ludzi może sobie myśleć, iż Korea Południowa to tylko i wyłącznie wielkie miasta, to jednak trudno się z tym zgadzać. Korea to stosunkowo niewielki kraj, lecz zaoferować może bardzo dużo atrakcji turystycznych. Jeżeli zatem chciałbyś zobaczyć owe państwo, musisz wiedzieć, że Korea Południowa jest olśniewająca. A tak przynajmniej sądzi większość tych osób, które odwiedziły Koreę.
źródło: http://polskaoczamiobcokrajowca.pl, http://lnch.pl, http://www.sharepointtest.pl, http://www.sharepointdemo.com.pl

Comments are closed.